همکاری با ما
همیشه بزرگترین هدف ها تنها در سایه اتحاد و همکاری قابل دستیابی هستند، از همین رو ما در شرکت مدینا طب دست همه افراد و موسساتی را که علاقه مند به همکاری با ما هستند راصمیمانه می فشاریم. با توجه به برنامه ها ی آتی و نیازهای فعلی شرکت ، محور های همکاری به شرح زیر تدوین گردیده است، اما قطعاً می توان با توجه به شرایط طرفین محورهای جدیدی برای همکاری تعیین نمود.
1- نیروی متخصص و ماهر:
یکی از نیازهای همیشگی مدینا طب، نیروی متخصص و با تجربه می باشد و با توجه به روند توسعه، به مرور زمان فرصت های شغلی بیشتری در این مجموعه ایجاد می گردد، لذا همیشه سعی نموده ایم از بهترین ها را دعوت به همکاری نماییم و در کنار دعوت از دوستان متخصص و کارآزموده، آموزش افراد علاقه مند و مستعد نیز یکی دیگر از روش های ایجاد منابع انسانی قابل اتکا در مدینا طب است. از همین رو چنانچه مایل به همکاری می باشید ، حتی اگر از تخصص و مهارت کافی برخوردار نیستید همیشه این فرصت برای شما وجود دارد تا بتوانید با یادگیری و کارآموزی، توانایی های خود را گسترش دهید و به جمع ما بپیوندید.
۲-نمایندگی :
از دیگر محورهای همکاری، ارائه نمایندگی در استان ها می باشد که مدینا طب در آنها حضور فیزیکی ندارد. آنچه برای ما بیش از فروش و درآمدزایی اهمیت دارد، انتقال دانش، آموزش و پشتیبانی می باشد لذا کلیه افراد و شرکت هایی که علاقه مند به اخذ نمایندگی می باشند ضمن داشتن اهداف مشترک با مدینا طب، باید از نظر سطح علمی و امکانات، حداقل شرایط لازم را نیز برای محقق شدن این اهداف داشته باشند.
۳-آموزش :
با توجه به اینکه یکی از مهمترین اهداف مجموعه مدینا طب آموزش و ارائه تکنولوژی نوین درمانی در ایران می باشد، مهمترین زمینه های همکاری می توانند در خصوص آموزش تعریف شوند، به عنوان نمونه می توان از تالیف و ترجمه کتاب و تهیه آموزش های صوتی، تصویری ، برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی نام برد. در این راستا از کلیه پزشکان،اساتید، دانشجویان مستعد و علاقه مند، دانشگاه ها، بیمارستا ن ها ،موسسات ، مراکز آموزشی وهمه کسانی که مایلند در این زمینه با مدینا طب همکاری کنند، صمیمانه دعوت به همکاری می نماییم.
۴- تحقیفات:
لزوم هر توسعه ای، تحقیقات مناسب و هدفمند می باشد، ما در مدینا طب معتقدیم که یک گروه تحقیقاتی منسجم و خبره از مهمترین نیازهای حیاتی هر شرکت پویا و فعال می باشد، از این رو به شدت در تلاشیم تا زیرساخت های لازم جهت توسعه بخش تحقیقات و فن آوری را در این مجموعه محیا نماییم و شرایطی فراهم کنیم تا ضمن مشارکت افراد علاقه مند در انجام پروژه های تحقیقاتی ، زمینه لازم نیز برای بروز خلاقیت و نو آوری نیز به وجود آید و امکانات و ابزار مورد نیاز را نیز برای محقق شدن ایده ها فراهم نماییم.مدینا طب از هر ایده و طرح در حوزه ساخت و توسعه در زمینه نوروساینس به گرمی استقبال می نماید.
۵-تبلیغات و بازاریابی :
تاکید مدینا طب بیشتر بر روش های تبلیغاتی گسترده ،حضوری ،هوشمند و همکاری با سایرین برای معرفی بیشتر محصولات وفعالیت های خود می باشد. برگزاری نمایشگاه و سمینارهای مختلف در خصوص معرفی محصولات نیز از سایر روش های مجموعه مدینا طب برای تبلیغات موثر و هدفمند است که می تواند با همکاری با سایر موسسات انجام پذیرد.کلیه عزیزانی که تمایل دارند تا با شرکت مدینا طب در زمینه عرضه محصولات (نوروساینس،نورولوژی،نوروریهب،Pelvic Floor،…)همکاری نمایند می توانند فرم اطلاعاتی زیر را تکمیل و ارسال کنند. این شرکت پس از بررسی فرم ها ورزومه های ارسالی از افراد مستعد و توانا دعوت به همکاری می نماید.
با توجه به محور های همکاری فوق، افراد و موسسات علاقه مند می توانند ضمن ارسال درخواست های همکاری، توانمندی و فعالیت های خود را نیز شرح دهند تا بتوانیم بهترین زمینه ممکن را در راستای همکاری و مشارکت بیشتر ایجاد نماییم، انشاالله…
عنوان: نام و نام خانوادگی
اجباری
عنوان: تلفن تماس
اجباری
عنوان: ایمیل
اجباری
عنوان: مدرک تحصیلی
اختیاری
عنوان: آپلود تصویر - متن
اختیاری
* گزينه هايي که مشخص شده اند اجباري ميباشند.